Lokaty strukturyzowane Noble Bank

Noble Bank

Sprawdź całą ofertę on-line

Noble Bank
Podwyższona zmienność panująca na rynku spowodowała powstanie Lokaty Strukturyzowanej Noble Bank. Nowoczesne rozwiązanie jakim jest połączenie wysokooprocentowanej lokaty z innymi instumentami finansowymi umożliwia przygotowanie jej w formie polisy ubezpieczeniowej, co niewąpliwie daje nam korzyści podatkowe.
Najważniejsze parametry Noble Bank:
Oprocentowanie:
Dodaj własną opinię o Noble Bank, pomoże to w podjęciu decyzji innym lub jeśli masz pytania bądź wątpliwości odnośnie danego produktu finansowego, możesz poniżej zadać pytanie do innych użytkowników serwisu lub kredytobiorców.
Wasze opinie i komentarze
Autor: gerard
Bardzo duży nacisk banki wkładają w reklamę i marketing lokat strukturyzowanych. ale w ostatnich latach niestety na takich lokatach strukturyzowanych można było tylko stracić. Jest ochrona kapitału, ale ona niewiele daje, ponieważ drugą połowę wkładu finansowego na ogół inwestuje się w akcje, a w ostatnich latach giełda w Warszawie nas nie rozpieszczała. Na lokacie pieniężnej zarabialiśmy, na akcjach traciliśmy i to sporo. I ten zysk z lokaty pieniężnej na niewiele się nadał, bo to było tylko kilka procent zysku pomniejszony o podatek Belki. A na akcjach w danym okresie czasu traciło się i kilkadziesiąt procent zainwestowanego kapitału w akcje.
Autor: Mona
To nowy inwestycyjny produkt w Getin Banku, jak chwali się ten bank jest to produkt ze 100 procentową ochroną zainwestowanego kapitału w terminie wykupu. W LUCRO nalicza się zysk od zadeklarowanej kwoty inwestycji od pierwszego dnia oraz obejmuje się zainwestowane środki pieniężne ochroną ubezpieczeniową. Pierwsza wpłata wynosi 20% zadeklarowanej kwoty, a następne wpłaty kapitału mogą być rozłożone na 120 rat miesięcznych. Ten produkt strukturyzowany oparty jest na wynikach indeksu BNP Paribas Millennium Master Series 8 PLN. Bank zaleca nawet, aby taki produkt strukturyzowany kupiły osoby, które maja kredyty na przykład hipoteczny. Produkt ten powinien pozwolić w części spłacić, obniżając koszty zaciągniętego prze nich kredytu hipotecznego.
Dodaj opinię, komentarz, pytanie
Autor:
Treść:

Uwaga: Komentarz ukaże się po moderacji. Nie ma potrzeby ponownego wysyłania komentarza.