Plan Depozytowy +19 Toyota Bank

Toyota Bank

Sprawdź całą ofertę on-line

Toyota Bank
Indywidualny plan oszczędzania Toyota Bank to usługa finansowa z oprocentowaniem wyższym niż na zwykłej lokacie, lecz wymagająca systematycznych co miesięcznych dopłat. Dodatkowe dwie premie procentowe przyznawane przez bank pozwolą na oszczędzenie jeszcze większej kwoty.
Najważniejsze parametry Toyota Bank:
Oprocentowanie:
Dodaj własną opinię o Toyota Bank, pomoże to w podjęciu decyzji innym lub jeśli masz pytania bądź wątpliwości odnośnie danego produktu finansowego, możesz poniżej zadać pytanie do innych użytkowników serwisu lub kredytobiorców.
Wasze opinie i komentarze
Autor: Waldek
Inwestycja bardzo korzystna dla chcących kupić sobie nowy samochód, oczywiście marki Toyota. Wtedy premia odsetkowa może sięgać do 40% co stanowi niemałą kwotę. Warto poważniej się zastanowić i być zorientowanym w tej kwestii, bo takie okazje rzadko się zdarzają. Osoba inwestująca sama podejmuje większość decyzji i swoje pieniądze przeznacza na dowolnie wybrany cel. Jest to duże udogodnienie, a pretensje można mieć tylko i wyłącznie do siebie :) Jednak satysfakcja z osobistego, finansowego sukcesu może być nieoceniona
Dodaj opinię, komentarz, pytanie
Autor:
Treść:

Uwaga: Komentarz ukaże się po moderacji. Nie ma potrzeby ponownego wysyłania komentarza.